شهریار عیوض‌زاده زمین و انسانهایش

سه ‌شنبه گذشته در مرکز مشارکتها یک پانل داشتیم، شروین وکیلی یک ساعتی در مورد ایده‌هایش با عنوان ” مادر زمین و اخلاقی بودنمادر زمین طبیعت” صحبت کرد و بعدش من و ابولفضل وطن‌پرست به داستان پیوستیم و بعد هم حضار به میدان آمدند … وقت خوبی بود و فکر می‌کنم همگان چیزی از آن میان نصیبشان شد. چند نفر این واقعه را با mp3 recorder هایش ضبط کردند تا ببینیم که کی آماده می‌شود و همچنین قرار بود شروین وکیلی خلاصه گفته‌هایش را روی سایتش بگذارد www.soshians.net . آخر داستان این که به این نتیجه رسیدیم(ام) که ما همکاران داستانسرایان عهد باستان هستیم که در حال آراستن و پیراستن اسطوره‌های مدرنی هستیم که در آن وضعیت کنونی دنیایمان بیان شده‌ است.

Average Rating: 4.6 out of 5 based on 201 user reviews.

۳ دیدگاه

خوب شد نوشتی. یادم اومد عکسهای اون شب رو هنوز نریختم روی کامپیوترم.
بعد هم نمی دونم چرا باز این دی وی دی کار نمی کنه. فردا می برم روی یه کامپیوتر دیگه امتحانش می کنم. اگه کار نکرد ناچارم باز مزاحمت بشم. امروز صدتا دی وی دی رو خریدم و دیگه آماده ام شروع کنم. مرسی.

ارسال شده توسط ماندانا, مورخ ۱۰ خرداد ۱۳۸۶, ۴:۵۹ ب.ظ. #.

درضمن توی آدرس سایت شروین یه s جاانداختی!

ارسال شده توسط ماندانا, مورخ ۱۰ خرداد ۱۳۸۶, ۵:۰۳ ب.ظ. #.

نظرم به عبارت مادر زمین جلب شد. یادم آمد که مطلب مفصلی درباره مونث خواندن زمین و مذکر خواندن آسمان و ریشه‌های این برداشت و برداشت‌های متضاد در کتاب Iron John (مردِ مرد) از بلای می‌خواندم که خیلی جذبم کرد.اگر این سخنرانی آپ شد در وبلاگتان اطلاع‌رسانی کنید. تعداد وبلاگ‌هایی که به آنها سر می‌زنم محدود است.

ارسال شده توسط پوريا, مورخ ۲۳ خرداد ۱۳۸۶, ۶:۴۷ ق.ظ. #.

ارسال دیدگاه!پیام© 2007.

ساخته شده توسط Rodrigo آماده شده برای وردپرس فارسی و فارسی سازی شده توسط علی ایرانی.

WordPress