شهریار عیوض‌زاده هرچیزی

برای خودم عیدی گرفتم و رفتم آلبوم «ریرا» با صدای سهیل نفیسی را خریدم. آلبومی به سبک Chanson. امسال پیچ‌های جاده‌ی کوهستانی و مه‌آلود تنکابن به دوهزار برای من و فرناز پر بود از “هزار کاکلی شاد در چشمان تو، هزار قناری خاموش در گلوی من”

حالا این مرا به یاد یک مطلب انداخت. سالها پیش در یک گروه اینترنتی مربوط به هم ورودی‌های دانشگاه که آدمها همه چیز از عکس گربه گرفته تا مطالب وزین‌تر و غیر وزین‌تر دیگر می‌فرستادند یکی یک تصویر مشابه این فرستاد.

Eshgh ra ey kash

من کلی از این ابتکار لذت بردم. به نظر من این یک اثر خلاقه در به تصویر کشیدن آن بیت شعر بود در تصویر این که عشق را با وجود شوق، زبان سخن نیست ولی جالب این که بقیه‌ی اعضای گروه ایمیل فرستادند که آقا! آن ایمیل قبلیت فایلش خراب شده و فقط آخرش مانده!

Average Rating: 4.4 out of 5 based on 264 user reviews.

۴ دیدگاه

شهریار جان اینو در نظر داشته باش که همه هوش تو رو ندارن و هستن کسانی که سر کار برن! بابا لو نده داداش! 😛

ارسال شده توسط ماندانا, مورخ ۱۳ فروردین ۱۳۸۶, ۴:۲۰ ب.ظ. #.

سلام شهریار بزرگ
سال نوی شما و فرناز خانم به شدت ۸ ریشتر مبارک باشه. من که از این موبایلت خیری ندیدم برای عرض تبریک . شماره ات هم کسی جواب نداد و بیخیال تبریک نوروزی همراه با صدا و تصویر شدم.

ارسال شده توسط سينا, مورخ ۱۴ فروردین ۱۳۸۶, ۴:۰۰ ق.ظ. #.

آقا شهریار چاکریم. اون پیچ و خمهای بین شهسوار تا ۲۰۰۰ واسه ماها پر از خاطره است. این آلبوم رو باید بگردم رو اینترنت پیدا کنم گوش بدم ببینم چه حسی داره ولی فکر کنم حس شما رو توی اون هوای مه آلود رو بتونم درک کنم.

ارسال شده توسط بهزاد, مورخ ۱۹ فروردین ۱۳۸۶, ۳:۳۱ ب.ظ. #.

salam shahriar jan, nevehsteye ghashangi bood, behzad on ahangi ke eshare kardio DL karde bood o vasam ferestad va kolli ba goosh kardanesh hal o havaye 2000 zende shod, khosh bashi o be hame salam beresun

ارسال شده توسط ehsan, مورخ ۲۱ فروردین ۱۳۸۶, ۷:۱۱ ب.ظ. #.

ارسال دیدگاه!پیام© 2007.

ساخته شده توسط Rodrigo آماده شده برای وردپرس فارسی و فارسی سازی شده توسط علی ایرانی.

WordPress