شهریار عیوض‌زاده اندیشه نابهنگام

اینجا می‌خواندم که کسی آمده و نظریه‌ی قدیمی ما در مورد خواب را اندکی تغییر داده و به نام خود در New Scientist چاپ کرده!  تئوری ما هم این بوده که خواب مقدم است بر بیداری! و موجودات به طور طبیعی خواب هستند مگر که به نیازی بیدار شوند و به قول معروف مجبور شوند دست توی جیب بکنند و اندکی انرژی خرج کنند. همچنین دانشمندان هم بهتر است به دنبال تئوری بیداری بگردند تا تئوری خواب!

جدای ابعاد مادی جایزه نوبل احتمالی منتج از این نظریه که آن را اختصاصی متعلق به خود می‌دانم اطمینان دارم که شرکای ابعاد معنوی نتایج این نظریه در سرتاسر دنیا فراوانند که در موقع لزوم شاهد و پشتیبان این تئوری خواهند بود

Average Rating: 4.7 out of 5 based on 195 user reviews.

۵ دیدگاه

شهریار جان . من رو بعنوان یکی از اسپانسرهای تئوری خوابت قبول کن. تبلیغاتش هم با من . هر چند ساعت بخوای میخوابم، هر جا که باشه.

ارسال شده توسط سینا, مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۸۶, ۳:۰۴ ق.ظ. #.

سینا جان من به قدرتهای ویژه شما ایمان دارم!

ارسال شده توسط شهریار, مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۸۶, ۳:۵۵ ق.ظ. #.

آقا من اعتراض دارم! پس حق من که در سال ۱۳۷۴ این تئوری رو در عمل ثابت کردم چی می‌شه؟ (شاهد هم حاضرم بیاورم)

اگه یه وقت قرار شد جایزه‌ای چیزی بدن، حق من فراموش نشه لطفا!

ارسال شده توسط بامداد, مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۸۶, ۳:۵۸ ق.ظ. #.

نظرسنجی‌هایی برای انتخاب بهترین وبلاگ زیست‌محیطی، برترین نوشته و برترین سبزنویس سال ۸۶
به دنبال کار ارزشمندی که سال گذشته، فرداد دولتشاهی عزیز، مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی «همنهاد» سامان داد، اینک با کسب اجازه از او و نظرخواهی از همه دوستان سبزاندیش اقدام به برپایی نظرسنجی‌هایی برای انتخاب بهترین وبلاگ زیست محیطی، برترین نوشته و برترین سبزنویس تازه وارد در سال ۱۳۸۶ از بین لیست وبلاگ‌های زیر کرده‌ام.
دوستان، توجه داشته باشند که چنانچه وبلاگ دیگری مد نظر دارند، می‌توانند نام وبلاگ مورد نظر خود را در بخش نظرات نظرسنجی قید فرمایند. همچنین راجع به دو نظر سنجی دیگر دوستان سبزاندیش تعیین کننده انتخابها می‌باشند. بنابراین با درج مشخصات برترین نوشته و برترین سبزنویس جدید زیست محیطی در سال ۱۳۸۶، فقط در قسمت نظرات نظرسنجی در ایجاد دو نظرسنجی جدید همکاری نمایید.
گفتنی آن که این نظر‌سنجی‌ها تا پایان فروردین‌ماه سال ۱۳۸۷ ادامه می‌یابد و سپس اقدام به معرفی سه وبلاگ برتر سال جاری خواهد شد.

در مورد اهدا جوایز به منتخبین نیز، آماده کسب نظرات ارزشمند دوستان هستم.

اینک تقاضا دارم هم در این نظرسنجی سبز شرکت فرمایید و هم خبر آن را به دوستان‌تان اطلاع دهید و لوگوی آن را در تارنماهای خویش منتشر سازید.

ارسال شده توسط فرزند ایران, مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۸۶, ۹:۱۴ ق.ظ. #.

تئوری‌ات درباره من که در کمتر از ۳۰ ثانیه به خواب عمیق فرو می‌روم چه می‌گوید؟

ارسال شده توسط نوشتن براي خودفهمي, مورخ ۲۷ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۰ ق.ظ. #.

ارسال دیدگاه!پیام© 2007.

ساخته شده توسط Rodrigo آماده شده برای وردپرس فارسی و فارسی سازی شده توسط علی ایرانی.

WordPress